Шахтарі з Львівщини поїхали на акцію протесту до Києва

Шахтарі з Червонограда, що на Львівщині, поїхали на акцію протесту до Києва.

 Про це повідомив голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько під час Всеукраїнської акції протесту науковців у Львові.

«Сьогодні до Києва на акцію протесту поїхало триста шахтарів «вибивати» кошти, тому що шахти в нас перебувають у державній власності, а держава на їхній розвиток не дає ні копійки», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.