Із Одеської міськради депутат Палпатін виніс Боровика

Заступника одеського губернатора Олександра Боровика, який в середу прийшов у міськраду Одеси як міський депутат, винесли з залу засідань.

Про це повідомляє Думская.

Після того, як Боровик закінчив свій виступ з трибуни ради, до нього з букетом білих квітів підбіг депутат Палпатін, підхопив на руки і під оплески частини депутатів виніс із зали засідань, закривши після нього двері.

Як пише Думская, Боровик під час виступу заявив, що у нього вкрали перемогу на виборах мера. Боровик пообіцяв написати заяву в поліцію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.