Нардеп Войціцька заявила про замах на своє життя
Близько 4 ранку невідомі кинули під вікно нардепа фаєр із запальною сумішшю
Народний депутат від “Самопомочі” Вікторія Войціцька повідомила про замах на своє життя. Подробиці інциденту вона розповіла в ефірі телеканалу “112 Україна”.
За її словами, о 4:13 невідомі кинули під вікно її спальні фаєр із запальною сумішшю.
“Я прокинулася від характерної бавовни і заграви. яка піднялася до 2 поверху. Выбегла на вулицю і побачила полум’я від палаючого куща, яке перекинулося на машину. Самотужки загасили пожежу. Це називається замах на життя моє і моєї сім’ї”, – заявила народний депутат.
“Хто замовив – не знаю. Зараз борюся з корупціонерами в енергетиці, і серед них багато впливових людей”, – зазначила вона.
При цьому депутат додала, що зовсім недавно “зарубала” спробу пронести у парламент корупційну схему.
Зараз Войціцька очікує прибуття слідчо-оперативної групи.
