росіяни обстріляли ринок Херсона

Армія РФ завдала удару по ринку в центрі Херсона, внаслідок атаки загинув чоловік, зруйновані магазини. Про це розповів керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

“Опівдні на Різдво російські терористи масовано обстріляли середмістя Херсона. Посеред дня окупанти цинічно вдарили по ринку, де люди готувалися до свята. Внаслідок численних “прильотів” зруйновано торгівельні “точки”, – розповів посадовець.

Внаслідок удару загинув 47-річний працівник ринку, який у той момент був на робочому місці.

Про удар також повідомив очільник Херсонської МВА Ярослав Шанько.

“Російські окупанти влаштували в Херсоні криваве Різдво”, – наголосив він.

Як уточнив Шанько, ворожа армія вдарила по Центральному ринку, пожежу, що виникла внаслідок цієї атаки, оперативно загасили рятувальники. Начальник МВА стверджує, що військові країни-агресора добре знали, що в цей час тут багато людей – продавців, покупців, просто перехожих. Росіяни, додав Шанько, не вперше б’ють по ринку, намагаючись убити або скалічити якомога більше херсонців, знищити їхній бізнес, робочі місця, можливість годувати родини.

У пресслужбі Херсонської обласної прокуратури зазначили, що удар було здійснено 25 грудня близько 12:20. Окрім загиблого чоловіка, за попередньою інформацією, поранення отримали двоє людей. Розпочато розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).