російські війська завдали удару по Харкову, постраждали 12 осіб
російські війська в п’ятницю завдали удару по центру українського міста Харків, за попередньою інформацією постраждали 12 людей.
Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
За його словами, російський удар припав по житловому багатоповерховому будинку в Київському районі міста.
В цілому, в результаті удару є “значні руйнування”.
У свою чергу, президент України Володимир Зеленський заявив, що
російська армія завдала удару по Харкову, ймовірно, двома ракетами.
На фотографіях, зроблених Держслужбою з надзвичайних ситуацій, видно сильні руйнування у житловому кварталі.
Один із будинків сильно пошкоджений, йде рятувальна операція. Відомо вже про 13 постраждалих.
«На жаль, саме так росіяни ставляться до життя і людей — продовжують убивства, незважаючи на зусилля миру та США у дипломатичному процесі», — написав український президент.




