В Дніпропетровській області без світла залишаються 800 тис. споживачів

Виконувач обов’язків міністра енергетики України Артем Некрасов провів брифінг про стан енергосистеми після масованої атаки, яка найсильніше вдарила по Дніпропетровській та Запорізькій областях.

За словами Некрасова, на Дніпропетровщині без електрики залишаються близько 800 тисяч споживачів — йдеться про абонентів, тобто домогосподарства та підприємства, а не про кількість людей. Раніше віце-прем’єр Олексій Кулеба називав цифру в мільйон знеструмлених абонентів.

Міністр додав, що ремонтні роботи продовжуються, «щоб якнайшвидше повернути світло та тепло споживачам». Об’єкти соціальної та критичної інфраструктури «загоєні частково», уточнив він.

Крім того, в області знеструмлено вісім шахт, усіх працівників вивели на поверхню.

У Запоріжжі, за словами Некрасова, електропостачання вже відновлено.