Мер Києва: без тепла залишаються близько 800 будинків

На третю добу після масованого удару по енергетичній інфраструктурі Києва, що призвів до масштабних відключень електро-, водо- та теплопостачання, у місті залишаються без тепла майже 800 будинків, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Холодними залишаються будинки у Печерському районі Києва, а також у частині Голосіївського та Солом’янського районів.

В інших частинах Києва подання теплоносія до системи відновлено, пояснив Кличко.

На піку відключень після атаки в ніч на 9 січня без теплопостачання залишилося 6 тисяч багатоповерхівок, нагадав мер. При цьому, за його словами, ситуація з енергопостачанням, від якого залежить забезпечення комунальних послуг, залишається у Києві дуже складною. Ремонтні роботи продовжуються.