Уряд Польщі схвалив передачу Україні винищувачів МіГ-29
Польща передасть Україні до дев’яти своїх застарілих винищувачів МіГ-29 в обмін на розроблені в Україні технології безпілотників.
Про це повідомив заступник міністра оборони Польщі Павел Залевський в інтерв’ю TVP World.
На запитання про те, чи погодилася Україна прийняти пропозицію Польщі, Залевський зазначив, що наразі чекають відповіді від українського Міністерства оборони.
“Я вважаю… українці прийняли рішення прийняти цю пропозицію. Звичайно, є деякі технічні аспекти, які, як завжди, будуть уточнені”, – додав він.
Заслевський наголосив, що зараз узгоджують технічні деталі передачі МіГів, включно із логістикою та технічним обслуговуванням.

