Україна обговорила з Чехією відновлення житла та енергетичну стійкість громад

Президент Чехії Петро Павло та віце-прем’єр із відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба обговорили питання відновлення житла та енергетичної стійкості громад.

Про це повідомляє прес-службу міністерства.

Президент Чехії зараз перебуває з візитом в Україні.

Віце-прем’єр окремо наголосив на необхідності у модульному енергетичному обладнанні для громад.

Кулеба відзначив внесок Чехії у відновлення регіонів. Зокрема, Чехія взяла патронат над Дніпропетровською областю України, де допомагає з водоочищенням, постачанням генераторів, медичного обладнання та транспорту, а також підтримує відновлення шкіл та лікарень. У Київській області спільно реалізується проект модернізації обласної дитячої лікарні вартістю понад 10 млн. євро.