Зеленський посилив переговорну команду України
Президент України Володимир Зеленський розширив склад української делегації, яка візьме участь у переговорах з російською та американською сторонами в Абу-Дабі (ОАЕ).
«Я розширив склад команди. Безперечно, буде голова делегації — секретар Ради національної безпеки та оборони Рустем Умеров, буде Кирило Буданов, Давид Арахамія. Обов’язково буде генерал, начальник Генерального штабу ЗСУ Андрій Гнатов. Я попросив голову ГУР Олега Іващенка направити Скибицького разом із Гнатовим, щоб у складі були військові та представники розвідки. Також будуть дипломати – Сергій Кислиця та ще кілька людей», – заявив Зеленський.
