Влада розповіла про наслідки масованої атаки на Одесу та область

Вночі російські військові атакували Одеську область понад 50 ударними безпілотниками, внаслідок атаки пошкоджено десятки житлових будинків, церкву, дитячий садок, ліцей, фітнес-центр, приватний транспорт, були сильні пожежі, заявив вранці голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Раніше про масовану атаку на Одесу та понад 20 постраждалих повідомляв голова міської військової адміністрації Сергій Лисак.

«У ряді багатоповерхових будинків зруйновано та пошкоджено десятки квартир, понівечено фасади, вибито вікна. Рятувальники визволили 14 людей, у тому числі одну дитину. Попередньо відомо, що під завалами можуть бути ще люди», — пише Кіпер у телеграмі.

Станом на даний момент постраждали 23 особи, уточнив він, дев’ятеро людей госпіталізовано, у тому числі дві дівчинки 2013-го та 2008 року народження, а також вагітна жінка. Одна людина перебуває у тяжкому стані, повідомив глава адміністрації.