Вночі рф атакувала енергетичну інфраструктуру на Миколаївщині
Війська РФ вночі атакували Миколаївщину дронами, спрямувавши основний удар по енергетичній інфраструктурі.
Про це повідомив очільник ОВА Віталій Кім у Telegram.
“Уночі ворог атакував область БпЛА типу Shahed 131/136 та безпілотниками-імітаторами різних типів, спрямувавши основний удар по енергетичній інфраструктурі”, – зазначив Кім.
За його словами, в Ольшанській громаді внаслідок атаки та падіння уламків збитих БпЛА зруйновано один приватний будинок та пошкоджено ще два. Поранення отримала 59-річна жінка. Стан постраждалої тяжкий, її госпіталізовано в Миколаїв. Надається вся необхідна медична допомога.
