Греммі-2026: Bad Bunny отримав приз за найкращий альбом року
В Лос-Анджелесі в 68-е оголосили переможців щорічної престижної музичної премії “Греммі”.
“Найкращим альбомом року” журі конкурсу визнало збірку Debi Tirar Mas Fotos пуерториканського репера Bad Bunny. Він же отримав нагороду за найкращий урбан-альбом.
Debi Tirar Mas Fotos включає різні елементи пуерториканської музики і зачіпає актуальні проблеми острова, що знаходиться під управлінням США. Всі пісні в ньому – іспанською мовою.
Роком раніше переможницею у головній номінації “Греммі” вперше стала Бейонсе з кантрі-альбомом Cowboy Carter.
Переможці “Греммі” в інших номінаціях
У номінації “Кращий запис” було відзначено композицію luther репера Кендріка Ламара та співачки SZA. Автором найкращого вокального поп-альбому стала Леді Гага зі збіркою MAYHEM, а найкращого реп-альбому – також Кендрік Ламар із GNX. Ці статуетки стали 26-ою та 27-ою в його кар’єрі – таким чином Ламар став найтитулованішим репером в історії “Греммі”.
Найкращим новим артистом назвали 26-річну британку Олівію Дін. Wildflower Біллі Айліш була оголошена піснею року. Статуетку за найкраще поп-соло виконання отримала Лола Янг із піснею Messy, а музичним кліпом року визнали Anxiety співачки Doechii.
