В Абу-Дабі розпочався другий день переговорів з рф та США

Розпочався другий день тристоронніх мирних переговорів в Абу-Дабі. Про це повідомив голова української делегації та секретар РНБО Рустам Умєров у Telegram у четвер, 5 лютого.

“Працюємо у тих самих форматах, що й учора: тристоронні консультації, робота в групах та подальша синхронізація позицій. Підсумки згодом”, – написав він.

Переговори у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів у тристоронньому форматі відбуваються вдруге. Перший раунд переговорів відбувся 23-24 січня.

Спочатку другий раунд планувався на 1 лютого, але було відкладено.