Термінали Starlink росіян уже заблоковано, – Федоров

Термінали Starlink росіян уже заблоковано.

Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров.

Він зазначив, що продовжується верифікація терміналів Starlink. “Перша черга терміналів, які потрапили в “білий список”, уже працює. Наразі “білі списки” оновлюють раз на добу. Якщо ви подали свій термінал на реєстрацію, але він ще не працює – варто зачекати. Це дуже масштабний процес, який потребує часу. Паралельно вже зараз працюємо над тим, щоб дані надходили на перевірку в режимі реального часу”, – написав в Telegram Федоров.

Він зазначив, що цивільним потрібно верифікувати свої Starlink через ЦНАП, а для юридичних осіб незабаром буде доступна відповідна послуга на порталі Дія.

Федоров відзначив, що українська команда разом із партнерами оперативно відпрацьовує всі кейси. При цьому подякував військовим та командирам, які оперативно верифікували свої термінали, бо безперервність і стабільність звʼязку для фронту критично важлива.