Другий раунд переговорів в Абу-Дабі закінчився
Діана Давітян, представниця голови української делегації на переговорах в Абу-Дабі Рустема Умерова, повідомила журналістам, що другий раунд переговорів завершився.
За її словами, повідомлення для преси будуть згодом.
Перший раунд тристоронніх переговорів за участю Росії, України та США відбувся 23-24 січня. Другий розпочався 5 лютого. Поки що головний підсумок — обмін полоненими за формулою «157 на 157». Обміни не проводили п’ять місяців.
