Переговори США, України та РФ розпочалися у Женеві
У Женеві розпочався новий раунд тристоронніх переговорів між делегаціями України, США і Російської Федерації.
Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров повідомив у Telegram.
“Сьогодні розпочинаємо черговий раунд переговорів у тристоронньому форматі – Україна, США, Росія”, – зазначив Умєров.
Він висловив вдячність від української команди американській стороні за залученість і послідовну роботу в переговорному процесі, а також – вдячність Швейцарії за організацію та надані умови для проведення зустрічей.
“Маємо погоджені президентом України рамки роботи й чіткий мандат. На порядку денному – безпекові та гуманітарні питання”, – зазначив Умєров.
За словами секретаря РНБО, українська делегація працює конструктивно, зосереджено і без зайвих очікувань:
“Наше завдання – максимально просунути ті рішення, які можуть наблизити стійкий мир”.
Переговори у Женеві триватимуть два дні – 17 і 18 лютого.

