Переговори США, України та РФ розпочалися у Женеві

У Женеві розпочався новий раунд тристоронніх переговорів між делегаціями України, США і Російської Федерації.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров повідомив у Telegram.

“Сьогодні розпочинаємо черговий раунд переговорів у тристоронньому форматі – Україна, США, Росія”, – зазначив Умєров.

Він висловив вдячність від української команди американській стороні за залученість і послідовну роботу в переговорному процесі, а також – вдячність Швейцарії за організацію та надані умови для проведення зустрічей.

“Маємо погоджені президентом України рамки роботи й чіткий мандат. На порядку денному – безпекові та гуманітарні питання”, – зазначив Умєров.

За словами секретаря РНБО, українська делегація працює конструктивно, зосереджено і без зайвих очікувань:

“Наше завдання – максимально просунути ті рішення, які можуть наблизити стійкий мир”.

Переговори у Женеві триватимуть два дні – 17 і 18 лютого.