Російські терористи захопили село на Сумщині

Російські окупанти захопили село Сопич у Сумській області, звідки перед цим викрали місцевих жителів.

Про це повідомив проєкт DeepState.

Також повідомляється про інші успіхи окупантів.

“Ворог просунувся поблизу Попівки, Високого, у Комарівці та окупував Сопич”, – йдеться у повідомленні.

На карті DeepStateMap село Сопич позначене як окуповане станом на 6 березня. А ще 5 березня воно було позначено як “район проникнення”.