Російські терористи захопили село на Сумщині
Російські окупанти захопили село Сопич у Сумській області, звідки перед цим викрали місцевих жителів.
Про це повідомив проєкт DeepState.
Також повідомляється про інші успіхи окупантів.
“Ворог просунувся поблизу Попівки, Високого, у Комарівці та окупував Сопич”, – йдеться у повідомленні.
На карті DeepStateMap село Сопич позначене як окуповане станом на 6 березня. А ще 5 березня воно було позначено як “район проникнення”.
