Вночі рф атакувала об’єкт “Нафтогазу”

Росія 26 березня та в ніч проти 27 березня атакувала газовидобувну інфраструктуру НАК “Нафтогаз Україна” в Полтавській області. Внаслідок атаки об’єкт газовидобутку зупинив роботу.

Голова правління нафтогазового монополіста Сергій Корецький повідомив у Facebook, що через ворожу атаку виникла пожежа.

“Обладнання зазнало суттєвих пошкоджень, роботу об’єкта зупинено”, – ідеться в повідомленні.

Він наголосив, що з початку цього року Росія близько 40 разів атакувала інфраструктуру НАК “Нафтогаз України”.

У свою чергу, голова Полтавської ОВА Віталій Дяківнич повідомив, що через пошкодження технологічного обладнання на одному з промислових підприємства області 5040 абонентів залишилися без газу.