Гроссі зустрівся із Зеленським
Глава Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі розповів у соцмережі X, що з нагоди 40-річчя чорнобильської катастрофи прибув із візитом до Києва та зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.
Гроссі зазначив, що обговорив із головою республіки ситуацію на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС), а також роботу агентства з підтримки відновлення енергоінфраструктури країни, включаючи нові енергоблоки на Хмельницькій АЕС та ремонт на Чорнобильській АЕС.
Також МАГАТЕ підписало угоду з міністром енергетики України про співпрацю у відновленні енергосистеми, розвитку атомної енергетики, реконструкції мереж та підстанцій, підтримці досліджень та розробок.
