США розширили санкції щодо Ірану

США ввели санкції щодо трьох громадян Ірану та дев’яти компаній за зв’язки з Корпусом вартових ісламської революції (КСІР).

Про це йдеться у повідомленні Управління контролю за іноземними активами відомства (OFAC) Міністерства фінансів США.

Згідно з документом, до списку санкцій було включено по чотири компанії з Гонконгу та ОАЕ, а також одну юридичну особу з Оману.