Мадьяр відмовився переїжджати до резиденції прем’єр-міністра

Новий прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадьяр заявив, що не переїжджатиме до офіційної урядової резиденції, яка за екс-прем’єра Віктора Орбана розташовувалась у колишньому Монастирі кармелітів (Karmelita kolostor) в історичному районі Будапешта.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі “Х”.

Він також заявив, що як службовий транспорт використовуватиме той самий автомобіль, що під час своєї передвиборчої “перегони”.

“В якості службового автомобіля я використовуватиму Škoda, яка стала знайомою людям по всій країні під час моєї передвиборчої кампанії. Я також не переїжджатиму в офіційну урядову резиденцію”, – написав Мадьяр.