Режисер трилогії Володар перснів і Гобіт Пітер Джексон отримав Золоту пальмову гілку

Режисер трилогії Володар перснів і Гобіт Пітер Джексон розповів у Каннах про новий анімаційний проєкт – продовження фільму Пригоди Тінтіна, а також отримав почесну нагороду Золота пальмова гілка.За його словами, домовленість про створення сиквела зі Стівеном Спілбергом існувала ще під час роботи над першою частиною: Спілберг зняв перший фільм, а Джексон мав зробити продовження.Пітер Джексон отримав Золоту пальмову гілку

“Стівен зробив свій фільм, а я за 15 років так і не зробив свій. Мені через це дуже ніяково”, – зізнався Джексон.

Режисер працює над сценарієм разом зі своєю постійною співавторкою Френ Волш. Пише текст прямо в готельному номері під час фестивалю.

“Це реальний активний проєкт. Я повертаюся у світ Тінтіна, і мені це справді подобається”, – додав він.

Перший фільм вийшов у 2011 році, режисером був Стівен Спілберг, а Джексон виступив продюсером. Стрічка адаптувала комікси бельгійського автора Ерже про юного репортера і зібрала у світовому прокаті майже $374 мільйони при бюджеті $135 мільйонів.

Дата виходу сиквела наразі невідома. Це може стати першим повнометражним художнім фільмом Джексона за понад 12 років після Гобіт: Битва п’яти воїнств (2014). Після цього режисер займався переважно документальними проєктами, зокрема Вони не постаріють та Бітлз: Повернись.

Поки що також невідомо, чи повернуться актори з першої частини анімації: Джеймі Белл озвучував Тінтіна, Енді Серкіс – капітана Геддока, а Деніел Крейг – Сахаріна.