Нетаньягу і Трамп обговорили ситуацію навколо Ірану

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху провів телефонну розмову із президентом США Дональдом Трампом.

Як передає Ynet, про це повідомила канцелярія Нетаньяху.

За інформацією, бесіда відбулася та розпочала засідання Кабінету міністрів єврейської держави з питань безпеки та тривала більше півгодини.

“Трамп поінформував Нетаньяху про результати свого візиту до Китаю, також вони обговорили ситуацію навколо Ірану”, – зазначається у повідомленні.

Також уточнюється, що сторони обговорили можливість відновлення ударів по Ірану.

“Трампу потрібно ухвалити рішення. І якщо він вирішить відновити військові дії, то, швидше за все, Ізраїль приєднається до них”, – випливає із заяви.