Андрій Єрмак залишив СІЗО після внесення застави

Екс-глава Офісу президента України вийшов зі слідчого ізолятора вранці, після того, як за нього було внесено заставу у розмірі 140 млн гривень (3,2 млн доларів).

Після виходу із СІЗО Єрмак розповів журналістам, що перебував у платній камері ізолятора, за яку заплатив його адвокат. На запитання про те, хто допоміг зібрати всю суму застави, Єрмак відповів, що не знає цього, лише зазначивши, що, за його даними, це зробили багато людей.

Після внесення застави Андрій Єрмак не повинен залишати Київ без дозволу суду та прокурорів та інформувати про зміну місця проживання.

Також він зобов’язаний здати закордонні паспорти, носити електронний браслет та уникати спілкування з іншими фігурантами справи.