росія слідом за Білоруссю оголосила про ядерні навчання

Планові російські навчання «з підготовки та застосування ядерних сил в умовах загрози агресії» відбудуться з 19 по 21 травня.

У них беруть участь ракетні війська стратегічного призначення, Північний і Тихоокеанський флот, далека авіація, частина сил Ленінградського та Центрального військових округів.

За заявою Міноборони росії, до навчання буде залучено понад 64 тисячі військовослужбовців, понад 7,8 тисяч одиниць техніки, у тому числі понад 200 ракетних пускових установок, понад 140 літальних апаратів, 73 надводні кораблі та 13 підводних човнів.

“Також у ході навчання будуть відпрацьовані питання спільної підготовки та застосування ядерної зброї, розміщеної на території Республіки Білорусь”, – повідомляє Міноборони рф.