Трамп поїде до Франції на саміт G7, незважаючи на суперечки з союзниками
Президент США Дональд Трамп візьме участь у саміті лідерів G7, що відбудеться у червні у Франції. Про це порталу Axios розповів неназваний чиновник Білого дому.
За його словами, у ході саміту Трамп візьме участь в обговоренні питань штучного інтелекту, торгівлі та боротьби зі злочинністю.
Лідери США традиційно беруть участь у щорічних самітах, однак участь Трампа не була гарантована через його невдоволення країнами-членами G7, такими як Великобританія, Франція, Німеччина та Італія, які не підтримали його військових дій в Ірані.
Представник Білого дому заявив, що на зустрічі G7 не буде підписано конкретних угод, а буде зроблено спробу досягти консенсусу, на якому в майбутньому можна буде базувати домовленості.
Зустріч відбудеться з 15 по 17 червня у Евіан-ле-Бен, на південному сході Франції. І хоча Іран, ймовірно, буде на порядку денному, Трамп хоче обговорити питання бізнесу.
Війна в Ірані, як і раніше, затьмарює відносини між США і майже всіма їхніми основними союзниками в G7 і за її межами. Навіть якщо до середини червня буде досягнуто домовленості, у повітрі все одно може висіти певна ворожість, додає портал.
