18 пацієнтів з вірусом Еболи втекли з центру лікування у Конго
У Демократичній Республіці Конго, де зафіксовано спалах небезпечного вірусу, після атак на три центри лікування Еболи з одного з них втекли 18 пацієнтів. Про це повідомляє Associated Press.
Інцидент стався у місті Монгбвалу. За словами директора місцевої лікарні, під час нападу ніхто не постраждав, проте втікачів наразі не знайшли.
Медцентри, якими керують “Лікарі без кордонів”, були атаковані після того, як місцеві жителі підпалили установу через відмову видати тіло померлого пацієнта для похорону.
Влада на цьому фоні констатує: напади та недовіра до медиків ускладнюють боротьбу зі спалахом хвороби, а традиційні похоронні обряди підвищують ризик поширення вірусу.
