ЗМІ: Іран готовий вивезти високозбагачений уран до Китаю
Іран у рамках врегулювання конфлікту зі США висловив готовність вивезти зі своєї території високозбагачений уран за умови, що його передадуть Китаю.
Про це повідомив саудівський телеканал Al Hadath із посиланням на високопоставлені джерела.
“Іран готовий вивезти високозбагачений уран зі своєї території”, – наводить телеканал джерел. При цьому, за їхніми даними, Тегеран “висуває умову відправлення високозбагаченого урану до Китаю”.
Співрозмовники Al Hadath також зазначили, що ісламська республіка “прагне отримати гарантії від Китаю, перш ніж просуватися” у переговорах із США.
