Іран вимагає розморожування мільярдів доларів

Іран хоче розморожувати 24 мільярди доларів зі своїх активів у рамках угоди зі США.

Про це з посиланням на близьке до переговорної групи джерело повідомляє агентство Tasnim.

За даними видання, в рамках меморандуму про взаєморозуміння, який стане частиною угоди про мир між Тегераном та Вашингтоном, може бути розморожено близько 24 мільярдів доларів, і ісламська республіка хоче отримати половину цієї суми одразу після підписання документа. Частина, що залишилася, буде доступна протягом наступних 60 днів.

Як заявило джерело, переговори в Катарі загалом пройшли добре і призвели до загального прогресу у переговорах. Враховуючи досвід угоди щодо лібералізації іранських грошей у Південній Кореї та Катарі, особлива увага приділялася ретельному відстеженню етапів реалізації, щоб цей досвід не повторився, пояснив він.