Зеленський підтвердив, що написав спеціальний лист до Трампу

Президент України Володимир Зеленський прокоментував відправлення термінового листа до американського лідера Дональда Трампа.

Відповідна публікація з’явилася у Telegram-каналі політика.

Зеленський підтвердив, що написав спеціальний лист президенту США Дональду Трампу та Конгресу, і напередодні він уже був відправлений до Вашингтона.

У вечірньому зверненні він заявив, що після масованого удару Росії в ніч на неділю Україні необхідно «більше захисту від балістичних загроз».

Також він повідомив, що в Україні з візитом перебували представники Конгресу США.