США завдали нових ударів по Ірану – ЗМІ

Американські військові завдали нових ударів по Ірану. Вони також перехопили та збили кілька іранських безпілотників, які становили аналогічну загрозу.

Про це повідомляють такі медіа, як Reuters і CNN, посилаючись на представника американської влади.

Військові удари, про які раніше не повідомлялося, відбулися під час переговорів щодо припинення тримісячної війни, яка забрала життя тисяч людей і спричинила різке зростання світових цін на енергоносії з моменту її початку 28 лютого, коли США та Ізраїль завдали ударів по Ірану.