Азербайджан і США підписали рамковий документ про видобування та постачання рідкісноземельних металів
Азербайджан та США уклали рамкову угоду під назвою “Забезпечення поставок при видобутку та переробці критично важливих мінералів та рідкісноземельних елементів”, повідомило “Інтерфаксу” джерело в уряді Азербайджану.
З азербайджанської сторони документ підписав міністр економіки Микола Джаббаров, з американської – помічник державного секретаря США у справах економіки, енергії та бізнесу Калеб Орр.
Документ підписано на “полях” Бакинського енергетичного тижня, який розпочав свою роботу 1 червня.
