Внаслідок нічних обстрілів на якийсь час без світла залишилися 140 тис. мешканців Києва

У Києві внаслідок нічного удару було пошкоджено енергетичні об’єкти, повідомляє енергетична компанія ДТЕК.

140 тис. жителів міста на якийсь час залишилися без світла, повернути електрику до 9:30 за місцевим часом вдалося в 110 тис. домогосподарств.

Серед постраждалих внаслідок удару по Києву — двоє співробітників ДТЕК.

Вранці виявилися також знеструмлені домогосподарства у Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській та Черкаській областях, додає «Укренерго».