Трамп візьме участь в саміті НАТО в Анкарі
Президент США Дональд Трамп має намір взяти участь у саміті НАТО в Анкарі, який відбудеться на початку липня.
Про це заявив міністр закордонних дітей Туреччини Хакан Фідан в інтерв’ю Bloomberg.
За його словами, про свої плани взяти участь Трамп заявив у ході телефонної розмови з турецьким колегою Реджепом Тайіпом Ердоганом.
“Президент Ердоган кілька разів розмовляв телефоном з Трампом минулого місяця, і під час кожної розмови американський лідер підтверджував свій намір відвідати саміт”, – сказав Фідан.
Фідан також заявив, що Сполучені Штати зберігають відданість Північноатлантичному альянсу, незважаючи на політичну риторику.
Нагадаємо, саміт НАТО пройде в Анкарі 7-8 липня.
