Іранські криптобіржі потрапили під нові санкції США

Мінфін США розширив список санкцій, включивши до нього чотири криптовалютні біржі, зареєстровані в Ірані.

Про це йдеться у повідомленні американського відомства.

За даними Мінфіну США, 2025 року через платформу Nobitex проходило понад половину всіх операцій Ірану з цифровими активами. Серед них, як стверджується, були транзакції, пов’язані з Центральним банком країни та Корпусом вартових ісламської революції (КСІР).

Крім того, під санкції потрапили чотири громадяни Ірану – засновники та керівники криптовалютної біржі.