Іран вдарив по американських базах у Кувейті та Бахрейні
Іран завдав ракетних ударів по об’єктах США в Кувейті та Бахрейні.
У Тегерані заявили, що це відповідь на американські атаки щодо позицій на острові Кешм.
КСІР назвав дії США «кричучою агресією» і пригрозив новою «нищівною відповіддю» у разі порушення кордонів Ірану.
За попередніми даними, сирени також звучали у Саудівській Аравії. Бахрейн закрив повітряний простір, літаки змушені облітати регіон. Очевидці публікують кадри уламків, що впали в Кувейті.
Раніше іранське агентство Tasnim повідомило про можливе призупинення контактів зі США, проте Дональд Трамп назвав це фейком і заявив, що переговори продовжуються щодня.
