Японія відновила імпорт нафти до 80% докризового рівня
Японські компанії змогли відновити обсяги імпорту нафти – ключової сировини для нафтохімічної галузі – до 80% від рівня, зафіксованого до початку конфлікту між США та Іраном.
Про це повідомляє газета Nikkei з посиланням на аналітичну компанію Kpler.
За даними джерела, у травні Японія імпортувала близько 1,05 млн. тонн нафти, що становить приблизно 78% від середньомісячного показника за 2025 рік.
