Збірна Англії стала жертвою пограбування в США

Збірна Англії стала жертвою пограбування під час транспортування вантажу з Флориди на тренувальну базу команди в Канзас-Сіті.
Як передає Daily Mail, були викрадені бутси гравців, офіційні м’ячі турніру та частина тренувального екіпірування.

Поліція Канзас-Сіті вже почала розслідування і вивчає обставини можливої крадіжки майна англійців.

В суботу, 13 червня, команда мала провести перше тренування, але зараз цей процес став більш складним.Збірну Англії пограбували під час перебування у США

Раніше в Канзас-Сіті сталася стрілянина біля бази збірної Англії.