Зеленський запропонував путіну зустрітися під час саміту G7, – ЗМІ
Україна надіслала запит на особисту зустріч президента Володимира Зеленського з Путіним під час саміту “Великої сімки”.
Про це повідомив сам Зеленський, передає РБК-Україна.
Зазначається, що зустріч пропонувалося провести за участі лідерів США та Європейського союзу.
“Там будуть присутні Трамп і Макрон, тож європейці плюс Америка. Це гарна можливість зустрітися всі разом”, – заявив Зеленський.
За словами президента, РФ вчергове продемонструвала, що вона не готова до діалогу щодо завершення війни.
Зеленськиий зазначив, що США погодилися запросити Путіна на зустріч, яка мала розпочатися вже цього понеділка. Також український чиновник заявив виданню, що Зеленський озвучував цю пропозицію президенту Франції Макрону. Крім того, Україна передала запрошення безпосередньо російським колегам. Однак чіткої відповіді так і не було.
