США та Іран підписали меморандум про взаєморозуміння в електронному форматі
США та Іран підписали меморандум про взаєморозуміння в електронному форматі.
Як повідомляє Reuters, з іранського боку документ підписав голова парламенту країни Мохаммад Багер Галібаф.
З американської сторони меморандум підписали президент Дональд Трамп та віце-президент Джей Ді Венс.
За інформацією, офіційна церемонія підписання документа відбудеться 19 червня у Швейцарії.
