Трамп задоволений економічною ситуацією після підписання меморандуму з Іраном

Президент США Дональд Трамп у четвер позитивно охарактеризував економічну обстановку, яку, на його думку, можна спостерігати після підписання американо-іранського меморандуму про взаєморозуміння.

“Ідуть постачання нафти, Іран ніколи не отримає ядерну зброю (світ буде в безпеці), фондові ринки зростають, кількість робочих місць досягає рекордних показників, а ціни падають (це доступні ціни)”, – написав він у соцмережі Truth Social.

Він також запевнив, що тепер інші країни поважають США як ніколи раніше.

Раніше Трамп заявив, що особисто поставив підпис під меморандумом про порозуміння з Іраном.