ЧС-2026: США обіграли Австралію та вийшли у плей-офф мундіалю
Збірна США з футболу обіграла команду Австралії у другому турі групового етапу чемпіонату світу. Зустріч на “Сіетл-стейдіум” у Сіетлі, штат Вашингтон, завершилася перемогою американців – 2:0.
Рахунок на 11-й хвилині був відкритий автоголом захисника збірної Австралії Кемерона Берджесса. На 43-й хвилині Алекс Фріман забив другий гол господарів та встановив остаточний рахунок.
Після цієї перемоги американська збірна піднялася на перший рядок у групі D, у неї дві перемоги у двох іграх. Таким чином, американці гарантували вихід до 1/16 фіналу мундіалю. У цій групі також грає збірна Туреччини, яка у другому турі зустрінеться з Парагваєм.
