Порошенко відмовився від польського ордена Білого орла
Екс-президент України Петро Порошенко вирішив повернути польській владі найвищу державну нагороду республіки – орден Білого орла.
Про це написав Порошенко у Facebook.
“Я вирішив відмовитися від ордена Білого орла. Два тижні тому я пообіцяв піти на цей крок, якщо не вдасться переконати президента Польщі не ухвалювати неправильне рішення. На жаль, це не вдалося”, – написав Порошенко у Facebook.
Раніше аналогічний вчинок зробили два інші колишні президенти – Леонід Кучма та Віктор Ющенко.
