Стармер пішов у відставку
Прем’єр-міністр Великобританії Кір Стармер оголосив про рішення залишити свою посаду та скласти повноваження лідера Лейбористської партії.
Стармер повідомив, що вже поінформував короля Великобританії Чарльза ІІІ про своє рішення.
При цьому він наголосив, що продовжить виконувати обов’язки прем’єр-міністра до обрання нового лідера правлячої Лейбористської партії та формування нового уряду.
За словами Стармера, вибори нового лідера лейбористів стартують 9 липня. Він також заявив, що не братиме участі у боротьбі за цю посаду.
