В Криму ввели графіки подачі світла
Головна енергетична компанія окупованого Росією Криму “Крименерго” оголосила в неділю, 21 червня, запровадження графіків споживання електроенергії на півострові.
“У зв’язку з аваріями на об’єктах електромережевого господарства (…) запроваджуються графіки обмеження режиму споживання електричної енергії регіонами півострова”, – вказано в повідомленні.
