путін заявив, що росія готова до мирних переговорів з Україною на основі стамбульських угод

росія начебто готова до діалогу з Україною “на базі стамбульських домовленостей”.

Про це путін сказав на нараді з членами уряду РФ.

“Росія, як уже не раз говорилося, готова до переговорів з Україною. Готова на базі домовленостей, які були досягнуті ще в Стамбулі, і нагадаю, були парафовані українською делегацією”, – зазначив путін, уточнивши, що Україну тоді нібито “все влаштовувало”.

Він додав, що переговори можуть відбуватися “на базі стамбульських домовленостей, на базі домовленостей в Анкориджі та на базі реалій на землі”. Також він згадав принципи, які виклав кілька років тому під час виступу у МЗС.

“Але, виходитимемо з того, що є. Далі рухатимемося впевнено в усіх напрямках, забезпечуючи безпеку наших громадян, вирішуючи питання економічного характеру, і в масштабах країни, і в регіонах РФ”, – сказав путін.