Рада повернула чорнобильцям низку пільг
За відповідний законопроект проголосував 261 народний депутат
Верховна Рада України (ВРУ) повернула чорнобильцям низку пільг. За відповідний законопроект № 2093 “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо соціального захисту постраждалих осіб)” у другому читанні та в цілому проголосував 261 народний депутат.
Так, законом відновлюються категорії зон радіоактивного забруднення та уточнюються період і час проживання громадян у зонах гарантованого добровільного відселення. Тим, хто проживає там, планують повернути право першочергового безоплатного надання санаторно-курортних путівок або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.
Нагадаємо, наприкінці 2014 р. Рада скасувала пільги для чорнобильців, які проживають у зоні четвертої категорії забруднення.
