Трамп заявив про прогрес у врегулюванні війни рф проти України
Президент США Дональд Трамп вважає, що у питанні врегулювання війни рф проти України досягнуто прогресу.
Про це американський лідер заявив, відповідаючи на запитання журналістів у Білому домі.
“Ми працюємо над врегулюванням війни рф проти України Я думаю, що у нас спостерігається прогрес… Я врегулював вісім воєн. Я думав, що ця, можливо, буде однією з найлегших, а вона виявилася найскладнішою. Але прогрес досягнуто”, – сказав Трамп. Він не вказав, про який саме прогрес йдеться.
Коментуючи можливість постачання Україні ракет великої дальності, а також ракет-перехоплювачів для комплексів Patriot, Трамп заявив, що США теж потребують їх. Американський лідер також дорікнув своєму попереднику – Джо Байдену – у тому, що його адміністрація “передала Україні величезну кількість зброї”. “Вона була передана абсолютно безкоштовно”, – наголосив він.
Крім того, Трамп припустив, що військову операцію США проти Ірану незабаром буде завершено. Він наголосив, що очікує зниження вартості нафти, “коли закінчиться війна”.

