Гройсман замість середи, проведе засідання Уряду у вівторок
У вівторок, 14 лютого, під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться засідання уряду.
Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, початок засідання – 11.00.
Місце проведення: Будинок уряду (вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд). Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.
Акредитація ЗМІ здійснюється до 9.30 14 лютого за телефоном: 256-62-48 та на e-mail: zmikmu@gmail.com
